معرفی سرویس‌ها
و خدمات اصفهان کارت

ثبت نام پذیرندگان


ثبت نام فروشگاه مجاز (پذیرنده) متقاضیان پذیرندگی (فروشگاه، مرکز درمانی و هایپر مارکت،...) به منظور در خواست همکاری با دفتر اصفهان کارت، می توانند با مراجعه به سامانه سمپا ، فرم درخواست همکاری را تکمیل نموده و کد پیگیری دریافت نمایند. کارشناسان اداره رفاه شهرداری اصفهان پس از بررسی و بازدید محل فیزیکی متقاضی پذیرندگی درخواست ثبت شده تایید می‌گردد. سپس کارتخوان برای پذیرنده در محل نصب شده و توافق نامه همکاری امضا می‌گردد.

برخی از پذیرندگان اصفهان کارت
 • ثبت نام

  تکمیل فرم درخواست پذیرندگی در سامانه سمپا
 • بازدید محل

  بازدید و تایید محل توسط کارشناسان اداره رفاه شهرداری اصفهان
 • نصب کارتخوان

  نصب کارتخوان به پرداخت ملت (دارای سرویس پذیرندگی اصفهان کارت)
 • عقد تفاهم نامه

  امضای تفاهم نامه و عقد همکاری با توجه به نوع سرویس ارائه شده توسط پذیرنده

خرید اینترنتی


امروزه خرید اینترنتی به یک روش رایج خرید تبدیل شده است. بسیاری از مردم ترجیح می‌دهند که به دلیل راحتی و آسان بودن به صورت آنلاین خرید کنند. فروشگاه های اینترنتی، گستره وسیعی از تنوع و قیمت گذاری ها را ارائه می دهند تا بتوانند مشتریان با گستره سلیقه و نیازمندی های متفاوت و بیشتری را جذب کنند .افراد می توانند قبل از خرید، گزینه هایی که مدنظرشان هست را بصورت اینترنتی با هم مقایسه کنند. از مزایای خرید اینترنتی، امکان خرید در منزل، محل کار یا...، صرفه جویی در زمان رفت و برگشت، انتظار در صف پرداخت و ... می باشد و نیاز به هدر دادن وقت برای رسیدن به مکان فیزیکی فروشگاه ها نیست. دسترسی برای خرید از این فروشگاه ها به صورت همیشگی می باشد. فروشگاه های اینترنتی، در تمامی ایام سال باز هستند و بنابراین مشتریان می توانند هر زمانی که بخواهند، خرید خود را به صورت آنلاین انجام دهند. شهرداری اصفهان به منظور بهره مندی از این تسهیلات برای شهروندان، امکان خرید اینترنتی از فروشگاه‌های کوثر را فراهم نموده است تا شهروندان بتوانند از این فروشگاه ها با قیمت مناسب، مایحتاج خود را خرید کنند. علاوه بر آن، این امکان توسط اصفهان کارت ایجاد گردیده که دارندگان اصفهان کارت، با استفاده از بن های شارژ شده بر روی کارت رفاهی خود، هزینه خریدهای اینترنتی را از طریق اصفهان کارت پرداخت نمایند.

سامانه سمپا


سایت سمپا، به منظور اطلاع رسانی در خصوص انواع بن ها و ارائه خدمات غیر حضوری به کلیه دارندگان اصفهان کارت، راه اندازی گردیده است. دارندگان کارتهای اصفهان کارت ، پس از دریافت کارت خود می توانند با مراجعه به سامانه سمپا، بن های شارژ شده، محل خرج، تاریخ انقضا بن و ... را مشاهده کنند. پرسنل محترم شهرداری، در منوی اطلاعات بستگان می توانند برای هر یک از اعضای خانواده، کارت خانواده درخواست دهند.