اپلیکیشین اصکیف

شهردار اصفهان در آئین رونمایی از این خدمت شهروندی گفت: «سامانه اصکیف براساس تکنولوژی‌های نوین طراحی شده است و در اختیار شهروندان قرار می‌گیرد.»

قدرت‌الله نوروزی با بیان این‌که شهر هوشمند یکی از هفت محور مهم برنامه‌های شهرداری در این دوره مدیریت شهری بوده است، افزود: «شهر هوشمند اهداف مختلفی دارد که یکی از آن‌ها کاهش هزینه‌ها و صرفه‌جویی در انرژی است.»

شهردار اصفهان با ابراز خرسندی از انعقاد قرارداد بین شهرداری اصفهان و شرکت به‌پرداخت ملت در خصوص تحقق پروژه اصکیف اظهار داشت: «رونمایی از اصکیف برای آماده‌سازی شهر به منظور استفاده بهینه شهروندان و تأمین زیرساخت‌های شهر هوشمند است.»

وی با تأکید بر این‌که طراحی سامانه اصکیف توسط شرکت به‌پرداخت ملت براساس تکنولوژی‌های نوین انجام شده است، ادامه داد: «شرکت به‌پرداخت ملت به‌عنوان برترین PSP کشور و خاورمیانه واجد توانمندی‌های لازم برای تحقق سامانه اصکیف انتخاب شد تا این اقدام به نحو شایسته به ثمر برسد.»

اطلاعات بیشتر . . .

سرکلیدی های "اصفهان کارت"

به گفته سرپرست اصفهان کارت شهرداری اصفهان از ابتدای مهرماه سال جاری و هم‌زمان با آغاز سال تحصیلی جدید، توزیع اصفهان کارت به شکل سرکلیدی در محل‌های منتخب انجام خواهد شد.

به گزارش ایمنا، فرهاد گلی اظهار کرد: مدل جدید اصفهان کارت به شکل سرکلیدی برای آن دسته از افرادی که نگهداری کارت در کیف یا جیب برایشان سخت است، بسیار مناسب خواهد بود. در حال حاضر ۹۰۰ محل شارژ اصفهان کارت در شهر اصفهان وجود دارد که بازدید دوره‌ای جهت رفع عیوب احتمالی آنها در حال انجام است. سرپرست اصفهان کارت شهرداری اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر شهروندان، می‌توانند از پذیرنده‌های اصفهان کارت در اتوبوس، مترو، پارکینگ‌های طبقاتی همچنین شهر رؤیاها، باغ پرندگان، باغ خزندگان، تله کابین صفه، باغ گل‌ها و دیگر مراکز همچون ورزشگاه نقش‌جهان، ورزشگاه فولادشهر و فرهنگسراهای شهر استفاده کنند. گلی ادامه داد: در حال حاضر ۵۰ نقطه سطح شهر از جمله ایستگاه‌های، BRT میدان‌های اصلی شهر و اماکن پر رفت‌وآمد شهر به پایانه‌های غیر نقدی شارژ اصفهان کارت مجهز شده‌ است. مشاغلی همچون سوپرمارکت‌ها و باجه‌های مطبوعاتی که مایل به فروش شارژ اصفهان کارت با استفاده از دستگاه‌های پوز بانکی هستند، می‌توانند عدد یک را به سامانه پیامکی ۳۰۰۰۱۷۳۰۳۰ ارسال کنند تا درخواست آنها موردبررسی قرار گیرد.


اطلاعات بیشتر . . .
اطلاعات تماس و پشتیبانی:

اصکارت در حوزه آنلاین به شهرداری اصفهان ارائه خدمت می نماید. در این حوزه مراکز تفریحی، مراکز خدماتی، رستوران ها و مکان های مورد نظر شهرداری ارائه خدمت خود را از طریق این سامانه انجام می دهند. ... 

اطلاعات در دسترس نیست
تگها و موضوعات سایت :

تلفن های تماس :

0311 2120199

0311 2120240

0311 2120241

پست الکترونیکی:

info@isfahancard.ir


فراهم شده در شرکت فنی مهندسی پویا پندار پیشرو

2008-2012 © Pooya Pendar

قدرت گـرفته از سیستم مدیریت محتوا و سایت ساز اکوبیتکلیه حقوق اين سایت متعلق به سامانه مدیریت پرداخت الکترونیکی شهرداری اصفهان می باشد