راهنمای استفاده از اصکارت

در هنگام استفاده از اصفهان کارت بایستی به نکات آموزشی و راهنمایی ها دقت نمایید. در حال حاضر در شهر اصفهان در اتوبوس، باغ پرندگان، تله کابین، پارکینگ ها و ایستگاههای دوچرخه از این کارتها استفاده می گردد. در اتوبوس ها دستگاههای کارتخوان جهت کاهش شارژ فعال است. علاوه بر آن در خطوط اتوبوس BRT و باغ پرندگان از گیت های ورودی نیز استفاده می گردد.

خرید یا شارژ کارت

1) اصفهان کارت یا همان کارت الکترونیکی حمل و نقل را می توانید از گیشه های اتوبوسرانی سرتاسر شهر خرید نمایید.

2) در صورتی که دارنده اصفهان کارت هستید می توانید در گیشه های اتوبوسرانی، با پرداخت مبلغ مورد نظر به میزان موردنیاز کارت خود را شارژ نمایید.

3) علاوه بر شارژ کارت در گیشه های اتوبوسرانی، می توانید در محل هایی که دستگاههای شارژ خودکار (TVM)مستقر شده نیز اقدام به شارژ کارت خود نمایید.

4) هنگام خرید یا شارژ کارت، رسید آنرا دریافت و تا شارژ بعدی نزد خود نگه دارید.

شیوه استفاده از کارت در اتوبوس:

با نزدیک کردن کارت به 3 سانتی متری دستگاه کارتخوان و کاهش اعتبار از کارت، صدای بوق شنیده شده و می توان از خدمات پرداخت الکترونیک استفاده نمود.شیوه استفاده از کارت در مکان های دارای گیت:

1) با نزدیک کردن کارت به 3 سانتی متری دستگاه کارتخوان، پس از صدای بوق بازوی دستگاه آزاد شده و شما می توانید با حرکت به سمت بازوی دستگاه و حرکت بازو بوسیله بدن بازو را به جلو حرکت داده و از گیت عبور کنید.

2) فرزندان خردسال را در هنگام عبور از گیت در آغوش خود داشته باشید.

3) کودکان شما می توانند قبل از عبور شما و در صورت نیاز از زیر بازوی گیت عبور نمایند.

4) در هنگام خروج بدون زدن کارت می توانید از گیت ها عبور نمایید.

اطلاعات تماس و پشتیبانی:

اصکارت در حوزه آنلاین به شهرداری اصفهان ارائه خدمت می نماید. در این حوزه مراکز تفریحی، مراکز خدماتی، رستوران ها و مکان های مورد نظر شهرداری ارائه خدمت خود را از طریق این سامانه انجام می دهند. ... 

اطلاعات در دسترس نیست
تگها و موضوعات سایت :

تلفن های تماس :

0311 2120199

0311 2120240

0311 2120241

پست الکترونیکی:

info@isfahancard.ir


فراهم شده در شرکت فنی مهندسی پویا پندار پیشرو

2008-2012 © Pooya Pendar

قدرت گـرفته از سیستم مدیریت محتوا و سایت ساز اکوبیتکلیه حقوق اين سایت متعلق به سامانه مدیریت پرداخت الکترونیکی شهرداری اصفهان می باشد